Rozwiązuj testy na diagnostę samochodowego.


#1: Obudowy całkowite powinny być wyposażone co najmniej w dwa otwory wentylacyjne, a obudowy osłaniające jedynie zawory zbiorników – co najmniej w jeden. Otwór wentylacyjny powinien mieć powierzchnię przekroju dla przepływu gazu nie mniejszą niż:

#2: Połączenia elektryczne pomiędzy pojazdami silnikowymi, a przyczepami powinny posiadać stopień ochrony IP 54 wpojazdach: (Zgodnie z ADR 2017 bez uwzględnienia przepisów przejściowych podanych pod 1.6.5)

#3: Czy samochód osobowy musi być wyposażony w zagłówek siedzeń tylnych środkowych ?

#4: Motocykl dwukołowy w zakresie prawa jazdy kategorii A powinien być zaopatrzony w silnik spalinowy o pojemności skokowej co najmniej:

#5: Wskaźnik skuteczności hamowania dla hamulca postojowego pojazdu w odniesieniu do dopuszczalnej masy całkowitej pojazdu nie może być mniejszy niż:

#6: Wysokość burt nadwozia skrzyniowego w samochodzie ciężarowym nie może być mniejsza niż:

#7: Zbiorniki na gaz LPG powinny być tak umieszczone, aby w pozycji roboczej wypływ gazu następował w stanie:

#8: Autobus powinien być wyposażony w przegrodę zabezpieczającą kierowcę przed uderzeniem:

#9: Autobus powinien być typu homologowanego w zakresie hamowania według Regulaminu nr 13 EKG ONZ zgodnie co najmniej z:

#10: Wnętrze kabiny kierowcy oraz pomieszczenie przeznaczone do przewozu osób powinno być oddzielone od przestrzeni ładunkowej trwałą przegrodą o odpowiedniej wytrzymałości, w samochodzie ciężarowym o DMC nieprzekraczającej 2,5t w zarejestrowanym po raz pierwszy po dniu:

Aby rozwiązywać kolejne testy przejdź Tutaj

2 przemyślenia nt. „Rozwiązuj testy na diagnostę samochodowego.”

 1. Witam czy w pytaniu: jakich swiatel nie wymaga sie w pojezdzie zarejestrowanym przes 01 stycznia 1986 nie powinna byc odpowiedz swiatla awaryjne zamiast tablicy rejestracyjnej? Zgodnie z 2022 paragraf 12 ust. 2 pk 1?

  1. Pytanie brzmi: Jakich świateł nie wymaga się w pojeździe zarejestrowanym po raz pierwszy przed 01.01.1986r.:
   Odpowiedź poprawna to: awaryjne.

   OBRAZEK

   Dziękujemy za zgłoszenie. Podobna sytuacja nie powinna się pojawić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *